Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Pageidavimai (0)
Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

JOS ANGELIŠKA / JO PRAGARIŠKA VIRTUVĖ. Kulinarė knyga

JOS ANGELIŠKA / JO PRAGARIŠKA VIRTUVĖ. Kulinarė knyga
Prekės kodas:9786094198557
Išmatavimai:25 x 17 x 2 cm

Jos angeliška virtuvė

Angeliškoje virtuvėje nerasite riebių ir sunkiai virškinamų patiekalų. Joje ruošiami dangiškai lengvi, sveiki ir nuostabūs valgiai, vedantys tiesiai kulinarinį rojų. Šioje virtuvėje vartodami patys naudingiausi sveikatai produktai. Pirmu smuiku griežia šviežios daržovės, vaisiai ir žolelės. Žuvis, neriebi mėsa ir kiaušiniai sudaro idealų receptų pagrindą. Kiekviena moteris čia tikrai ras sau ką nors naudinga.

Šioje knygos dalyje pateikiami 72 receptai, skirti gardiems pusryčiams, pietums, pavakariams ir vakarienei. Norite tinkamai pradėti dieną? Būtinai paskanaukite lengvo omleto, pagardinto šviežioms dilgėlėmis - pajusite tikrą energijos antplūdį. Užkasti į darbą pasigaminkite lengvų salotų iš gražgarsčių ir kiaušinių. Po vidurdienio atsigaivinkite nepakartojama trinta žirnelių ir mėtų sriuba ar braškių ir gervuogių šerbetu. Vakarui puikiausiai tiks braškių ir ožkos sūrio salotos.

Jeigu mėgstate lengvą virtuvę, rūpinatės sveikata, norite padailinti kūno linijas arba vengiate sunkių ir itin aitrių patiekalų, šios nežemiškos idėjos jums tikrai patiks. 0 jeigu staiga kils noras patirti aštrių pojūčių, būtinai atsiverskite antrąją knygos dalį - čia rasite pragariškai intriguojančių receptų.

Jo pragariška virtuvė

Pragariškoje virtuvėje kiekvienas vyras ras sau ką nors tinkama. Čia nėra laiko sentimentams - maistas turi būti paprastas, sotus ir velniškai gerai pagardintas prieskoniais. Pirmenybė, žinoma, teikiama mėsai - marinuotai, keptai keptuvėje, orkaitėje ar ant grotelių. O prieskoniai? Aišku, kad svarbiausia aitrioji paprika ir česnakai! Ugninį skonį dar sustiprina parinktos žolelės ir padažai.

Šioje knygos dalyje rasite 72 receptus, skirtus puikiems pusryčiams, pietums, vakarienei ir užkandžiams. Iš pradžių pasiruoškite ispaniškų sumuštinių. Kai ateis draugai, padėkite ant stalo dubenį, pilną traškučių tikriems vyrams , o kaip pagrindinį patiekalą patiekite karką aluje. Jeigu užsinorėjote burnoje pajusti pragarišką liepsną, būtinai susipažinkite su receptais iš viso pasaulio - Meksikos, Kinijos ar Tailando.

Paragaukite enčilados, vištienos Kug pao ar tailandietiškos sriubos. Jeigu mėgstate paprastus, sočius ir gausiai prieskoniais pagardintus patiekalus, mūsų receptai - kaip tik jums. Jie patiks ir kepinių ant grotelių, ir tradicinės, ir erotinės, ir aštrios virtuvės mėgėjams.


Įvertink ir tu
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
       
  • Kaina internetu:
  • 8.99€

Nemokamas pristatymas

Pirkite prekių bent už 27 Eur, ir pristatymas Lietuvoje bus nemokamas!

Galimas pristatymas į užsienį!

  • Prekės likutis: Turime sandėlyje
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
Atgal į viršų