Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Pageidavimai (0)

Apie mus

Leidykla „Jūsų Flintas“ veiklą pradėjo 1996 m. su vienu, jau dabar legendiniu, žurnalu vaikams „Flintas“. Šiuo metu leidykla stipriai ūgtelėjo ir leidžia jau net 8: „Flintas“, „Su P.E.R.“, „Nykštukas, „Kutis“, „Kiškutis Mikutis“ „Smegenūzai“, „Super TOP“, „Miau mados namai“ bei daug knygų ir knygelių vaikams nuo 0 iki 12 metų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose 38 šalyse.

Leidyklos išskirtinumas – tai, kad visos leidyklos knygelės ir žurnalai yra sukurti Lietuvoje. Į kūrybos procesą įtraukiami ne tik ikimokyklinio ugdymo, raidos specialistai, bet ir mažylių mamytės bei patys vaikai. Daugelis knygelių prieš iškeliaudamos į parduotuvių lentynas, pirmiausiai patenka į vaikų rankas ir tik gavus vaikų „leidimą“ iškeliauja plačiau.

Šiuo metu populiariausi ir skaitomiausi žurnalai – KUTIS ir KIŠKUTIS MIKUTIS. Kutis – tai pirmasis vaikų žurnalas, kurį galima pradėti spręsti jau nuo 1,5 metų. Kartu su Kutis žurnalu vaikai pažįsta spalvas, mokosi laikyti pieštuką, jungti taškelius ir atlieka kitas smagias lavinančias užduotėles. Kadangi žurnalo skaitytojai dar nemoka skaityti, Kutis žurnale nėra jokių žodžių, o visos užduotėlės pateikiamos vizualiai.

Išaugę Kutis žurnaliuką, vaikai nuo 3 iki 5 metų toliau auga ir tobulėja su žurnalu Kiškutis Mikutis. Sudėtingesnės užduotėlės padeda toliau smagiai lavinti smulkiąją motoriką, akių rankos koordinaciją, dėmesio sutelkimą. Abu žurnaliukai yra tarptautiniai, juos skaito ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Serbijos vaikai.