Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Prekių palyginimas (%s) Pageidavimai (0)
Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

ŽURNALŲ PRENUMERATA

Rasta:7
Rodoma 1-7 iš 7
-51%
KUTIS. Žurnalo prenumerata vaikams nuo 2 metų

Žurnalai vaikams nuo 2 iki 12 metų: KUTIS, KIŠKUTIS MIKUTIS, NYKŠTUKAS, MIAU MADOS NAMAI, SUPER, FLINTAS, SMEGENŪZAI.

Žurnalai vaikams – puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris suteikia vaikams žinių, lavina kūrybiškumą, loginį mąstymą. Kiekvienas žurnalas – tai naujas nuotykis, galintis atkeliauti tiesiai į pašto dėžutę. 

Žurnalas „KUTIS“ – pirmasis žurnalas vaikams nuo 1,5 metų. Spręsdami lavinamąsias užduotėles vaikai išmoks paimti pieštuką,

Žiūrėti daugiau »

Žurnalai vaikams – puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris suteikia vaikams žinių, lavina kūrybiškumą, loginį mąstymą. Kiekvienas žurnalas – tai naujas nuotykis, galintis atkeliauti tiesiai į pašto dėžutę. 

Žurnalas „KUTIS“ – pirmasis žurnalas vaikams nuo 1,5 metų. Spręsdami lavinamąsias užduotėles vaikai išmoks paimti pieštuką, sustiprins pirštukų raumenis, paruoš rankelę vis sudėtingesnių užduočių sprendimui. Jus sužavės žurnalo idėjos paprastumas ir unikalumas. Kadangi 2–3 metų vaikas dar neskaito – jam to ir nereikės. Žurnale nėra žodžių. Visos užduotėlės pateikiamos viso pasaulio vaikams suprantama kalba – vaizdų kalba. Dėl šios priežasties mūsų žurnaliuką jau pamėgo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių mažyliai.  Kiekviename žurnale daug lipdukų. 

Per metus išleidžiama 11 numerių  (liepos - rugpjūčio bendras numeris) .

Žurnalas „Kiškutis Mikutis“ – tai smagiosios edukacijos žurnalas mažiesiems 3–5 metų vaikams. Kartu žaisdamas, spręsdamas užduotėles ir pasakodamas smagias istorijas Kiškutis Mikutis pasirūpins, kad vaikutis ne tik linksmai praleistų laiką, bet ir išmoktų naudingų dalykų bei pažintų pasaulįKiekviename žurnalo puslapyje galima rasti patarimus tėveliams, kaip dar sėkmingiau išnaudoti kiekvieną žurnalo puslapį, į ką atkreipti dėmesį. Kiekviename žurnale daug lipdukų. 

Per metus išleidžiama 11 numerių  (liepos - rugpjūčio bendras numeris). 

Žurnalas „Nykštukas“ – edukacinis, pramoginis žurnalas 4–7 metų vaikams. Kiekviename žurnalo numeryje rasite nepaprastą nuotykį, kuriame Nykštukas bei jo draugai Fėja, Rauzė ir Broko atras ir patirs daugybę naujų dalykų, kartu išspręs smagias, lavinančias užduotėles. Žurnale gausu fantastiškų aplinkų, kurios ypač skatina vaikų fantaziją bei kūrybiškumą.

Žurnalas išleidžiamas 11 kartų per metus (liepos-rugpjūčio bendras numeris).  Prie kiekvieno žurnaliuko tavęs lauks dovana-siurprizas.

Žurnalas „Miau Mados namai“ – 5–9 metų vaikams. Vaikiško žurnalo herojės Lėja, Ema ir Ana – trys geriausios draugės, kurios ieško dar vienos geriausios draugės,  prisijungti prie Miau mados namų. Miau mados namuose skaitytojai sutiks savo geriausias drauges, kurios padės realizuoti save ir įkvėps būti kuo tik nori. „Miau mados namuose“ pabrėžiamas kiekvieno skaitytojo unikalumas, todėl žurnale daug skyrelių, kuriuose skaitytojai gali papasakoti apie save arba kurti ir spalvinti naujienas Miau mados namų modeliams. Taip kiekvienas sukuria vienetinį ir nepakartojamą žurnalo numerį!

Žurnaliukas yra dvimėnesinis per metus 6 numeriai. Prie kiekvieno žurnaliuko tavęs lauks dovana–siurprizas.

Žurnalas SUPER – 6–12 metų vaikams. Visos šio žurnalo skaitytojos yra Paulinos, Emos ir Rūtos superdraugės! Žurnale daug įvairių tekstų apie šiuolaikines aktualijas (įžymybės, telefonų programėlės, naujienos, filmai, muzika), apie dalykus, kurie dabar svarbūs vaikams (kaip būti geru draugu, kaip būti savimi, kaip atskirti, kada tavo draugai negerai su tavim elgiasi, kaip rūpintis gamta, kaip kovoti su patyčiomis), daug testų ir užduočių. Žurnalas yra skirtas ne tik skaityti – tai vieta, kur galima išsipasakoti ir pasikalbėti su savo superdraugėmis!

Žurnalas išleidžiamas 3 kartus per metus, formatas A4, puslapių skaičius 36, supakuotas į plevėlę, platinamas su priedais – žaisliukais–staigmena. 

Žurnalas „Flintas“ – pirmasis leidyklos žurnalas, su kuriuo užaugo ne viena karta. Pradėtas leisti 1996 m. Kiekviename „Flinto“ žurnalo numeryje nagrinėjamos aktualios temos 7–12 metų vaikams:

  • kompiuteriniai žaidimai (MINECRAFT, Roblox);
  •  Youtuber‘iai, memai;
  • mėgstami hobiai;
  • sporto šakos;
  • komiksai;
  • moksliniai faktai.

Žurnalas išleidžiamas 11 kartų per metus (liepos-rugpjūčio bendras numeris).  Prie kiekvieno žurnaliuko tavęs lauks dovana–siurprizas.

Žurnalas „Smegenūzai“ – linksmas galvosūkių ir užduočių žurnalas. Vaikų mėgstamas užduotis ir suktus „Smegenų mušio“ klausimus pristato patrauklūs ir nuotaikingi personažai. Žurnale užduotys yra pateiktos pagal sudėtingumą, jį nurodo spalvos: nuo lengvesnių žurnalo pradžioje iki sudėtingesnių pabaigoje

Žurnaliukas yra dvimėnesinis per metus 6 numeriai. Prie kiekvieno žurnaliuko tavęs lauks dovana-siurprizas.

Siuntimas nemokamas. Pristatymas visoje Lietuvoje. Visi žurnalai vaikams sukurti Lietuvoje. 

Žiūrėti mažiau «
Atgal į viršų