Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Pageidavimai (0)

TOP pramogų parkai Lietuvoje

2022-07-18
TOP pramogų parkai Lietuvoje

Kelionės su vaikais su Jumis dalinasi įdomiausiais ir smagiausiais parkais visoje Lietuvoje. Čia pramogų ras ir patys mažiausi, ir net paaugliai, bet garantuojame – smagiai laiką praleis ir tėveliai.

Kai kurie iš parkų veikia tik sezono metu, kai kurie visus metus. Tad skaitykite ir planuokite smagiausią laisvalaikį su šeima.

1. CURIOCITY (KAUNAS)

CurioCity – unikali, didžiausia Baltijos šalyse, pramogų ir edukacijos erdvė visai šeimai, įsikūrusi Kaune, lengvai pasiekiamame prekybos centre MEGA, šalia automagistralės Vilnius-Klaipėda. Būtinai užsukite, jei dar nebuvote, nes vieta tikrai WOW. Ir garantuojame patiks ir patiems mažiausiems, ir net paaugliams.

Čia vaikų laukia net 12 skirtingų teminių, edukacinių erdvių, pritaikytų lavinti pojūčius ir geriau pažinti bei suprasti mus supantį pasaulį. Nuostaba ir įdomi informacija garantuota ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!

Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti! O kur dar įvairūs eksperimentai ir galimybės persirengti įvairiais teminiais kostiumais.

2. PALANGOS VASAROS PARKAS (PALANGA)

Tai didžiausias batutų parkas Lietuvoje, esantis pačioje Palangos miesto širdyje.

Šiame komplekse veikia didžiulis batutų parkas su krepšinio lankais ir batutais, kurie gali iškelti žmogų net į 6 metrų aukštį. Čia rasite veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kol vaikai smagiai šėlsta ant batutų, kliūčių ruože “Ninja Warrior” ar trijų aukštų žaidimo aikštelėje, tėveliai gali ramiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir naršyti internete ar išbandyti mini golfą. Ekstremalesnius nuotykius mėgstantiems – įkurtas lynų takas medžiuose, kuris yra ko gero arčiausiai jūros visoje Lietuvoje. 

Čia gausu kavinių, poilsio zonų, veikia masažo salonas, tad atvykę, tikrai nenuobodžiausite. Įėjimas į parką yra nemokamas, mokama tik už pramogas. Čia galite ir labai smagiai švęsti gimtadienius. 

3. BOOM PARK (NETOLI PALANGOS)

Tai nuostabus pramogų parkas netoli Palangos, kuris sužavės ir vaikus, ir suaugusius. Čia rasite nerealius batutus ant vandens – tai smagiausia pramoga karštomis vasaros dienomis. Taip pat čia daugybė pramogų – čiuožimas padangų čiuožykloje, skrydis „zip line‘u“, šokinėjimas ant oro pagalvės, pasivažinėjimas ekskavatoriukais ir mašinėlėmis. O ir mažiesiams čia labai daug pramogų – įvairios karstynės, žaidimų aikštelė. Labai smagu, kad yra nuostabaus smėlio paplūdimys, galima išsimaudyti. Taip pat kavinė, kur labai skanus maistas. 

4. LABIRINTŲ PARKAS (ANYKŠČIAI)

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Nors jis įsikūręs jau ne pirmus metus, bet vis laukėme, kol mūsų vaikas bus šiek tiek vyresnis, kad jį aplankytume. Bet nuvykę supratome, kad galėjome vykti ir anksčiau, nes pramogų čia gausu ir patiems mažiausiems. Pagrindiniai parko objektai – labirintai. Tai vietos, kuriose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai. Patikėkite, kaip smagu. Parke taip pat yra ir  veidrodžių ir juostelių labirintai. Juostelių labirinto neteko niekur dar matyti, bet taip pat ir nepavyko rasti išėjimo iš jo. Visų vaikų didžiausia pramoga – padangų nusileidimo trasa. Čia pat rasite ir nerealų mini laipynių parką, o karštą dieną tikra atgaiva pasiplaukiojimas vienintelėmis Lietuvoje vandens mūšio valtelėmis!

Be visų kitų pramogų čia radome ir mini zoo,  vairavimo mokyklėlę, vaikiška karuselę, mini ekskavatorių bei žaidimų aikštelę. O kur dar šokinėjimo pagalvė, mini golfas, didieji šachmatai, didysis Jenga ir didžiosios šaškės, linksmasis kreivų veidrodžių kambarys, ledo čiuožykla ir dar daugelis kitų pramogų. Labai patogu, kad bilietas galioja visą dieną. Galima išeiti ir vėl grįžti. 

Šalia Labirintų parko veikia ir Toks kitoks miestelis. Tai yra vienintelė vieta, kurioje taip kitaip, neįprastai, pastatyti ir įrengti trys skirtingi namai, į kuriuos įėjus patirsite naujus pojūčius, nepatikėsite savo akimis ir padarysite smagiausias nuotraukas!

5. ADVENTICA (VILNIUS)

Turbūt nėra tokių, kurie nėra girdėję apie pramogų parką Adventica Vilniuje!  „Kelionės su vaikais“  tai mėgstamiausia pramogų vieta. O svarbiausia – linksmiausia vieta, kur švenčiame gimtadienius! Labai smagu, kad jau antrus metus veikiantis parkas nuolat atsinaujina – kiekvieną kartą čia atvykę, randame naujų pramogų. Jei dar nebuvote čia – būtinai planuokite savo apsilankymą! Adventica tai beveik 5000 kv. m. šeimos pramogų parkas po uždaru stogu. Skirtumas nuo visų kitų pramogų parkų tai, kad jame pramogos yra pritaikytos patiems mažiausiems, bet yra daug veiklų net ir paaugliams bei suaugusiems! Beje čia pramogauti galite visus metus! Adventica rasite karstynių ir laipynių erdves mažesniems ir didesniems, elektrinių mašinyčių kartodromą, ypatinga Nindzių zoną, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, interaktyvių žaidimų pramogas (tokių originalių dar niekur neteko matyti), 500 kv. m užimantį, specialiai šiai erdvei kurtą pripučiamą batutą, įvairias čiuožyklas ir labirintus, patirčių ir žaidimų erdvę bei mažylių erdvę.

6. EUROPOS PARKAS (VILNIAUS RAJ.)

Atvykę į Europos parko muziejų, kurio lubos – dangus, o sienos – medžiai, susipažinkite su įvairiausių pasaulio šalių menininkų kūriniais. Mums tai viena iš smagiausių lauko erdvių pasivaikščiojimams netoli Vilniaus.

Europos parko eksponatai dažnai atrodo netikėti ir stebinantys, jie žadina vaizduotę ir tikrai sudomina tiek mažesnius, tiek ir didesnius vaikus. Mėgaudamiesi gamtos ramybe, atrasite didžiulį „milžino“ krėslą, kuris ne itin patogus sėdėti, išmėginkite ir mobilias skulptūras. Keliaudami toliau pateksite į ypatingus „rūmus“, kur juda grindys. Netoli verkiančio „ponio arkliuko“ – atrasite ir didžiulius lapus, pasukite juos! Europos parke  galima užsisakyti kūrybinius užsiėmimus „Mažasis menininkas“ ar sudalyvauti orientaciniame žygyje „Lobio paieškos“. Registruotis ir dalyvauti galite su draugų būriu iš darželio ar mokyklos.

7. RIO (KAUNAS)

Vasaros metu dirbantis pramogų parkas Kaune. Jame rasite penkis – 300 m2 plotą užimančius, įvairių dydžių ir aukščių pripučiamus batutus, vietos piknikui, grill zoną, paviljoną asmeninėms šventėms. 

Čia gausu pramogų tiek mažesniems, tiek ir didesniems. Jei esate kauniečiai ar vykstate pro Kauną - būtinai apsilankykite, neabejojame tikrai patiks.

8. ANYKŠČIŲ PRAMOGŲ PARKAI  - KALITOS KALNAS, TRIUŠELIŲ TVIRTOVĖ, BASŲ KOJŲ TAKAS (ANYKŠČIAI)

Kalitos kalnas – aktyvaus turizmo, poilsio ir pramogų parkas Anykščiuose. Ši vieta savita tuo, kad lauko ir vidaus pramogos veikia ištisus metus Kiekvienas gali susikurti neišdildomus įspūdžius, pripildytus adrenalino ir šėlsmo. Čia rasite skirtingų pramogų gausą bei jaukią kavinukę. Mūsų mėgstamiausia pramoga – nusileidimas vasaros rogutėmis.

Basų kojų takas – smagiausia vieta vaikams. Keliaukite basomis, pajuskite smėlio smilteles, samanas, kankorėžius, akmenis, atgaivinkite pėdas vandenyje. Gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas – tai ne tik sveikatingumo, bet ir atsipalaidavimo vieta. Šalia rasite ir išnykusių gyvūnų skulptūrų parką. Tai milžiniškos iš medžio išdrožtos skulptūros, kurios neabejotinai patiks vaikams.

Šalia lajų tako, Anykščių šilelyje nauja pramogų erdvė – Šilelio triušių tvirtovė. Čia įrengtas 500 metrų kliūčių ruožas, kurį įveikti tikrai prireiks ištvermės ir įgūdžių. Įveikus kliūčių ruožą pasieksite didingą tvirtovę, į kurią patekus, atsivers žadą atimanti šilelio panorama su laisvėje lakstančiais triušeliais . Taip pat lankytojai bus kviečiame pasivaikščioti tarp triušelių bei juos pamaitinti. Vaikams tai bus tikra pramoga.

9. KAKĖS MAKĖS PASAULIS (VILNIUS IR KAUNAS)

Turbūt mylimiausios vaikų herojės teminis žaidimų kambarys. „Kakės Makės pasaulis“ – pramogų erdvė vaikams iki 10 metų amžiaus, įsikūrusi Vilniuje bei Kaune PC „Akropolis“.  Kartu su vaikais galėsite stebėti scenoje vykstančius spektaklius, knygų pristatymus, susipažinti su įvairiausiais personažais, su jais šokti, dainuoti pamėgtas Kakės Makės daineles ar vaidinti. Mažieji vaikai čia ras mažylių erdvę. Tėveliai ten taip pat ras knygų ir sau, ir vaikams. Vyresni vaikai galės išbandyti aktyvias veiklas: čiuožyklas, laipiojimą tinklais per kliūtis, panardyti kamuoliukų baseine, pastrykinėti ant batuto ar nusileisti čiuožimo lynu (zip-line). Nuotykiai reikalauja daug energijos, tad užsukite į Monstrų virtuvę pasmaližiauti. Na, o gražiausias šventes vaikai galės švęsti pasirinktinai net keturiuose teminiuose gimtadienių kambariuose.

10. VINETU (KLAIPĖDOS RAJ.)

Vinetu kaimas – tai tikrai ypatinga vieta. Tai gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi, kur dunda indėnų būgnai, į dangų stiebiasi toteminiai stulpai, o šalia stovi autentiškos indėnų palapinės tipi, kuriose apsigyventi gali ir atvykę svečiai. Kaime vedamos pažintinės, pramoginės programos, šaudymo turnyrai iš indėniškų ginklų, turistiniai maršrutai baidarėmis ir netgi bėgiojimas per žarijas. Gyvūnai yra neatsiejama indėnų gyvenimo ir kultūros dalis, tad ,,Vinetu kaime” gyvena įvairių gyvūnų: naminių paukščių, avių, ožkų, arklių. Lankytojai gali prie jų prieiti, pamaitinti. Norintieji gali pajodinėti ir žirgais. Tai viena iš mėgstamiausių mūsų vietų tikroje gamtoje.

Keliaudami su vaikais nepamirškite Atostogų rinkinių, kurie užims vaikus pakeliui į pramogų vietas.