Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 27€

Nemokamas

pristatymas nuo 27€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Pageidavimai (0)

KIŠKUČIO MIKUČIO KNYGELĖS 2–5 VAIKAMS

2022-07-21
KIŠKUČIO MIKUČIO KNYGELĖS 2–5 VAIKAMS

Kiškučio Mikučio žurnalą puikiai pažįsta daugelis Lietuvos vaikų. Pradėtas leisti 2017 m. užaugino ne vieną kartą ir smagiai lavina ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Serbijos bei Suomijos vaikučius. 

Tik nedaugelis žino, kad Kiškučio Mikučio sėkmė prasidėjo nuo lavinamųjų užduočių knygelių 2 metų vaikams ir tik vėliau išaugo į kasmėnesinį žurnalą vaikams. Ir, žinoma, auga toliau – užduočių knygelių serija vis pildosi, taip pat baigiamos kurti pasakėlių knygelės visoms savaitės dienoms. 

UŽDUOČIŲ KNYGELIŲ SERIJA

Kiškučio Mikučio lavinamosios knygelės – skirtos vaikams nuo 2 metukų. Užduočių knygelių seriją sudaro net 21 knygelė, kuriose aptariamos mažyliams aktualios temos. Pirmosios serijos knygelės – SAPLVOS, DYDŽIAI, SKAIČIAI, FIGŪROS sulaukė didelės sėkmės ir populiarumo. Vėliau seriją papildė DIENELĖ, DARŽELYJE, ŠEIMA, APRANGA ir kitos temos, su kuriomis susiduriama kasdien. Naujausia serijos knygelė – KIŠKUTIS MIKUTIS NUGALI VIRUSĄ.

Kiekvienoje užduočių knygelėje ikimokyklinio ugdymo specialistų rekomendacijomis parengtos užduotėlės, atitinkančios 2–3 metų vaikų gebėjimus. Vaikai spręsdami knygeles ugdo dėmesio sutelkimą, mokosi laikyti pieštuką ir brėžti linijas, pažinti spalvas ir spalvinti, skaičiuoti iki 3. Mėgstamiausia vaikų veikla knygelėse – lipdukų klijavimas. Kiekvienoje knygelėje vaikai ras 40 lengvai nuklijuojamų apvalių lipdukų. 

Knygelių kvadratinė forma taip pat parinkta pasitarus su ugdymo specialistais, kad mažos vaikų rankytės nesunkiai pasiektų visus knygelės kraštus.  

Knygeles galima rinktis po 1 arba įsigyti jau paruoštus 3 skirtingus užduočių knygelių rinkinius: GELTONAS RINKINYS, ŽALIAS RINKINYS ir ORANŽINIS RINKINYS, kurių kiekvienoje po 5 knygeles. Įsigyjant rinkinius sutaupote.

PASAKĖLIŲ KNYGELĖS KIEKVIENAI SAVAITĖS DIENAI

Kiškučio Mikučio naujiena – pasakų knygelių rinkinys, kurį sudarys 7 knygelės po 3 pasakėles. Knygelių idėja   – sukurti   pasakų knygelių seriją 3–5 metų vaikams, kurios taip greit nepabostų, nes kiekvienai dienai būtų skirta vis kita. Šiuo metu prekybos vietose galima rasti 5 iš 7 knygelių, tačiau netrukus bus galima džiaugtis visa serija.

Kiekvienoje knygelėje linksmos pamokančios pasakėlės iš Kiškučio Mikučio šeimos gyvenimo. Knygelėse vaikai susipažįsta su vis kita spalva, namų aplinkoje supančiais daiktais, transporto priemonėmis. 

Knygelių seriją sudaro:

ŽURNALAS MEGA KIŠKUTIS MIKUTIS

Kasmėnesinis žurnalas Kiškutis Mikutis tapo toks populiarus, kad kilo nauja idėja – sukurti ypatingą žurnalą vaikams, kuriame dar daugiau lipdukų, užduotėlių ir vaikus ypač džiuginantys priedai: žaisliukas, stalo žaidimas, kaukė, kortelės ir kt. 

MEGA Kiškutis Mikutis prekybos vietose pasirodo kartą per 3 mėnesius ir labai greit pradingsta iš parduotuvių lentynų.