Nemokamasatsiėmimas

Nemokamas

atsiėmimas

Paruošimeprekę per dieną

Paruošime

prekę per dieną

Duomenųsaugumas

Duomenų

saugumas

Nemokamaspristatymas nuo 20€

Nemokamas

pristatymas nuo 20€

Pristatymasį užsienį

Pristatymas

į užsienį

Informacija:
+37063021094 +37063021094  |  info@pirktuve.lt
Informacija:
+37063021094  |  info@pirktuve.lt
Pageidavimai (0)

ANYKŠČIAI, BIRŠTONAS, DRUSKININKAI – ką veikti su vaikais

2022-08-11
ANYKŠČIAI, BIRŠTONAS, DRUSKININKAI – ką veikti su vaikais

Šie trys Lietuvos miestai, nors ir nėra patys didžiausi, tačiau poilsiui ir pramogoms su vaikais yra puikiai pritaikyti. Juose lankomės kelis kartus per metus ir visuomet randame, ką veikti. 

Labai smagu, kad miestai nuolat atsinaujina, sugalvoja ką nors įdomaus ir patrauklaus. Tad jei buvote kažkur pernai, garantojame – apsilankę čia šiemet rasite tikrai daug naujovių.

„Kelionės su vaikais“ dalinasi TOP 5 veiklomis su vaikais kiekviename mieste.

TOP 5 DRUSKININKAI

Druskininkų vandens parkas 

Nesvarbu, koks metų laikas už lango, keliaujant su vaikais baseinai visada yra norų sąrašo viršuje. Druskininkų vandens parke vaikams yra įrengta net dviejų aukštų erdvė, kurioje yra trys nusileidimo kalneliai, veikia vandens kaskados, yra „beždžionių“ tiltas, vandens upė, urvai, baseinas su jūros smėliu ir šeimai pritaikyta pirtis „Karakum“.  Tėveliams čia patinka dėl to, kad galima rinktis ar laiką leisti su vaikais, ar užsisakyti vaikų priežiūros paslaugą ir patiems pasimėgauti suaugusiems skirtu SPA.

Svarbu paminėti, kad tiek vanduo, tiek pirtis pritaikyti vaikams. Baseinų su „jūros“ vandeniu druskingumas apie 17 g/l, o garinė pirtis turi specialią programą vaikams su citrusinių vaisių ir egzotiškais kvapais.

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas

Tai ypatingas šeimos sveikatingumo parkas. Čia procedūroms pasitelkiamas oras, vanduo ir saulė. Mus sužavėjo parko idėja ir natūralumas. Tai tikras gamtos kampelis, svajojantiems  ištrūkti iš miesto ir ramiai pavėsinėje paskaityti knygą, pasigrožėti gėlynais, atsipalaiduoti pirtyje, atsigaivinti kaskadinėse maudyklėse ar pasimėgauti saulės voniomis, geriant žolelių arbatą aerojonoterapijos paviljone, pasportuoti ant lauko treniruoklių ar tiesiog pasivaikščioti parko takais. Kol tėveliai mėgausis gamtos prieglobsčiu, mažiesiems lankytojams yra įrengta nemokama žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą, tad tikrai niekam neteks nuobodžiauti. Ši pramoga puikiai tiks šeimai, norinčiai pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti su savo šeima ramybės ir gamtos apsuptyje.

Dviračių takai

Druskininkuose yra įrengta daugiau kaip 60 km dviračių takų, kuriais keliaudami galėsite grožėtis nuostabia kurorto gamta, patirti neįkainojamų įspūdžių bei aplankyti lankomiausias kurorto vietas. Todėl jei planuojate atostogas Druskininkuose, nepamirškite ir šeimos dviračių. 

Miško muziejus „Girios aidas“ 

Dar viena pramoga keliaujant su šeima –  Miško muziejus „Girios aidas“. Tai galimybė iš arti supažindinti vaikus su miško gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais ir augalais. Muziejuje įrengti interaktyvūs žaidimai ir fone skambantys gamtos garsai vėliau leis Jums atpažinti bet kurio paukščio čiulbėjimą. Krašto gamtą pažinti padeda ne tik nuolatinės ekspozicijos ir žaidimai, bet ir papildomai rengiamos medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbų ir kitos parodos bei muziejaus bibliotekoje esančios knygos.

Ekskursinis traukinukas

Norite ramiai pasigrožėti miestu, bet neklusnios mažos kojytės vis nukrypsta nuo maršruto? Išeitis yra – sėskite į apžvalginį traukinuką ir pasigrožėkite gražiausiomis kurorto vietomis, pro traukinuko langus. Ir mažos kojytės nepavargsta, ir tėveliai turi laiko pasigrožėti kurorto aplinka.

TOP 5 BIRŠTONAS

Mineralinio vandens paviljonas „Birutės vila“

Norite nemokamų procedūrų – būtinai apsilankykite „Birutės viloje“. Čia galėsite prigulti, pailsėti, pakvėpuoti mineralinio vandens prisotintu oru, paragauti vaistažolių arbatos. Viloje yra mineralinio vandens baseinas, fontanas, vandens garinimo siena. Šis paviljonas yra uždaras, tad lankytis jame gali visais metų laikais ir bet kokiu oru! Labai šauni vieta Birštone, kur būsi apgaubtas visiškos ramybės.

Vytauto Jurgio Meškos parkas

Puiki vieta norintiems pabūti gamtoje, pasivaikščioti ar pasportuoti su šeima. Parke rasite įvairiausius sporto įrenginius, dviračių ir poilsio takus, vaikų žaidimo aikšteles, menininkų sukurtas skulptūras bei knygų namelį, kuriame visuomet rasite įdomių knygų. Taip pat, parke įsikūręs ir mineralinio vandens garinimo bokštas „Druskupis“, kurio sienomis teka mineralinis vanduo, leidžiantis kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisotintu oru. Taigi, Vytauto Jurgio Meškos parkas puiki vieta praleisti popietę su vaikais, nes čia Jiems gausu įvairios veiklos.

Kneipo sodas

Šis išskirtinis sodas yra įrengtas pagal S. Kneipo rekomedacijas ir yra skirtas grūdinti žmogaus organizmą bei stiprinti jo imuninę sistemą. Čia galėsite basomis pasivaikščioti po įvairiausių paviršių takus ir aktyvinti pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus. Taip pat, galėsite basomis pabraidžioti tam skirtame baseinėlyje arba pamerkti rankas į specialią akmeninę vonelę. Mažiesiems smalsuoliams tai bus itin įdomu.

Žvėrinčiaus miškas

Kas gali būti geriau už pasivaikščiojimą arba pasivažinėjimą dviračiais miške ir kvėpavimą pačiu tyriausiu oru? Birštono pakraštyje esančiame miške galėsite pasidžiaugti buvimu gamtoje, ramybe, paukščiais, miško gėrybėmis, kurių galės susirasti patys vaikučiai, ir netgi galėsite pasigrožėti įvairiomis menininkų išdrožinėtomis statulomis. Norintiems akimirką prisėsti ir pailsėti yra įrengtos ir poilsiavietės. Tai itin saugi vieta su vaikais, nes automobilių eismas čia draudžiama.

Apžvalgos bokštas

Birštono apžvalgos bokštas – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštas. Bokštas pastatytas ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės, lankytojai iš tiesų atsiduria net 137 m. virš jūros lygio. Iki šiol Nemuno kilpų kraštovaizdis buvo matomas tik pakilus oro balionu, parasparniu arba nuotraukose, o dabar juo galima pasigrožėti ir užkopus 300 bokšto laiptelių, tad atsiveriantis vaizdas iš apžvalgos aikštelės nustebins ir mažą, ir didelį.

TOP 5 ANYKŠČIAI

Triušelių tvirtovė, basų kojų takas ir išnykusių gyvūnų skulptūrų parkas

Visi šie trys objektai yra vienoje vietoje, tad patogu aplankyti kartu. Ekologiškas basų kojų takas patiks ir vaikams ir suaugusiems. Tako ilgis 1 km 200 metrų. Tai visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis. 

Triušelių tvirtovę pasieksite įveikę 500 metrų kliūčių ruožą. Jį įveikti tikrai prireiks ištvermės ir įgūdžių, bet vaikams bus labai smagu. Įveikus kliūčių ruožą pasieksite didingą tvirtovę, į kurią patekus, atsivers žadą atimanti šilelio panorama su laisvėje lakstančiais triušeliais. Juos galėsite pamaitinti, glostyti.

Išnykusių gyvūnų skulptūrų parke rasite milžiniškas, iš medžio drožtos skulptūras. Jas kūrė ir tebekuria šalyje ir užsienyje žinomas medžio drožėjas Valerijus Kunigėlis. Skulptūrų parke – krokodilas, beždžionės, vėžlys, mamutas ir kiti įspūdingo dydžio gyvūnai. Vaikams tikrai bus įdomu.

Labirintų parkas 

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Nors jis įsikūręs jau ne pirmus metus, bet vis laukėme, kol mūsų vaikas bus šiek tiek vyresnis, kad jį aplankytume. Bet nuvykę supratome, kad galėjome vykti ir anksčiau, nes pramogų čia gausu ir patiems mažiausiems. Pagrindiniai parko objektai – labirintai. Tai vietos, kuriose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai. Patikėkite, kaip smagu. Parke taip pat yra ir  veidrodžių, ir juostelių labirintai. Juostelių labirinto neteko niekur dar matyti, bet taip pat ir nepavyko rasti išėjimo iš jo. Visų vaikų didžiausia pramoga – padangų nusileidimo trasa. Čia pat rasite ir nerealų mini laipynių parką, o karštą dieną tikra atgaiva pasiplaukiojimas vienintelėmis Lietuvoje vandens mūšio valtelėmis!

Be visų kitų pramogų čia radome ir mini zoo,  vairavimo mokyklėlę, vaikiška karuselę, mini ekskavatorių bei žaidimų aikštelę. O kur dar šokinėjimo pagalvė, mini golfas, didieji šachmatai, didysis Jenga ir didžiosios šaškės, linksmasis kreivų veidrodžių kambarys, ledo čiuožykla ir dar daugelis kitų pramogų. Labai patogu, kad bilietas galioja visą dieną. Galima išeiti ir vėl grįžti. 

Šalia Labirintų parko veikia ir Toks kitoks miestelis. Tai yra vienintelė vieta, kurioje taip kitaip, neįprastai, pastatyti ir įrengti trys skirtingi namai, į kuriuos įėjus patirsite naujus pojūčius, nepatikėsite savo akimis ir padarysite smagiausias nuotraukas!

Baseinas „Bangenis“ – puiki vieta atsipalaiduoti po visos dienos pramogų

Turbūt nėra vaikų, kurie nemėgsta maudytis. Mums lankantis įvairiuose miestuose apsilankyti baseine ar spa yra tiesiog privaloma. Ne išimtis ir Anykščiai. Baseinas „Bangenis“ tiesiog puikus, prižiūrėtas, turi mažą, labai šiltą vaikų baseiniuką, hiromasažinius baseinus, sūkurinę vonią, o pirčių net nespėjome visų aplankyti. Tikrai sunku patikėti, kad tokiame mažame mieste yra toks didelis baseinas su daugybe papildomų paslaugų. O kaina – tikrai labai nedidelė. Labai rekomenduojame.

Kalitos kalnas – pramogų mėgėjų rojus

Tiek žiemą, tiek vasarą veikiantis pramogų centras – Kalitos kalnas. Jei būsite Anykščiuose, būtinai užsukite.

Ko gero žymiausias ir populiariausias objektas čia, prie kurio laukė daugiausiai lankytojų – vasaros rogučių trasa. Beveik 500 m atkarpoje – įvairūs posūkiai, kilpą, tramplinas, linksmieji kalneliai. Rogutės skrieja iki 40 km/h, todėl adrenalinas bei neišdildomi įspūdžiai garantuoti tiek mažam, tiek dideliam.

Taip pat abejingų nepaliks ir nusileidimas su padangomis. Ši pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems. Labai smagu, kad mažieji gali leistis kartu su tėvais. Čia taip pat veikia ir virtualios realybės atrakcionas, galima rasti ir vaikų žaidimo aikštelę, automobilius mažiesiems. Rekomenduojame vykti pirmoje dienos pusėje, kuomet mažiau žmonių.

Anūkis

Čia su vaikais pasijusite tarsi kaime: galėsite pamatyti bei pašerti, paglostyti vaikštinėjančias avis, ožkas, karves, arklius, įvairius paukščius, įeiti į triušių aptvarą. Taip pat čia gausu ir įvairių pramogų. Taip pat yra galimybės švęsti įvairias šventes. Nutolęs vos kilometrą nuo Anykščių. Labai rekomenduojame apsilankyti.